Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Sunabouzu #51 üzenetére

    Mondom még egyszer: nem kell olvasni sem ezt, sem a Mobilarenát, sem a Prohardvert, sem semmit. A "kell" szón akadta meg, ami az eredeti hozzászólásodban volt; tényleg nem kell. Minőségi tartalmat nyújtunk neked INGYEN, nem tudom, hogy milyen alapon háborogsz bármin is, nincs itt semmi kényszer.

    Az RSS sem jogos, ez például kiment, de mint láthatod, a következő már nem volt benne. Számodra nyilván hihetetlen, de van pár ezer ember, akik nagyon szeretik azokat a dolgokat, amikeg Bog és én írunk, ezt a blogot is örömmel vették és követik, miattuk mentek ki az első postok RSS-ben és miattuk fog még pár (de messze nem az összes) kimenni. Valószínűleg a hírek közül sem érdekel téged mindegyik, ott valamiért mégsem háborogsz, furcsa ez nekem.

    Egyébként a Logout is erre van kitalálva, de a célnak jobban megfelel és jóval szofisztikáltabb felületet nyújtanak az itteni blogok, plusz természetesen több emberhez jutnak el. Érdeklődés pedig van, mint láthatod, szerencsére a szó pozitív értelmében.

    [ Szerkesztve ]

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák