Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heidrich

    senior tag

    Én Movist használom nagyon rég óta, szép, gyors és mindent megeszik de ezt előttem is elmondták már, ennél jobb progit keresve se találok, Windows alatt utáltam VLC / BSPlayert annó.

    Sajnos ezek a lejátszók (Movist,Mplayer for Mac, VLC) elvéreznek nagy bitsűrűségű 1080p-s anyagoknál egyszerűen teljesen lezabálják a progcit és szaggat a film mint állat. Legjobban még ilyen esetben az MPlayer veszi legjobban az akadályokat, bár én elég ritkán nézek ilyen 1080p-s anyagokat, teljesen megelégszek egy sima 720p-vel, ugye a sorozatok is igy vannak fent, ezt az emlitett Movist is gyönyrűen viszi.

    Igen ott van a Plex ez az egyetlen olyan app ami HD-zésnél nagyon kicsi a hardverigánye, ráadásul nem rég óta támogatja a GPU supportot (igaz aszem béta) is szóval simán szaggatásmentesen elvisz akármilyen HD-t ahol más "sima" lejátszók elvéreznek.

    Ja még annyit hozzáteszek VLC KUKA, QuickTime + Perian codec KUKA. Alapvetően a QuickTime egy szép sé gyors lejátszó használom is de csak a saját formátumához.

    iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

  • heidrich

    senior tag

    válasz Bocha #33 üzenetére

    1. Movist !!!! :))

    iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

Új hozzászólás Aktív témák