Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz 314sta #10424 üzenetére

    Neha be-benezek meg ide, de mindig egy ehhez hasonlo hsz az elso, amit meglatok :)
    En tavaly majus elejen adtam el a 3D-met amit 75000-ert vettem februarban. Harom honap alatt 35%-ot buktam rajta, olyan gyorsan esett az ara. Vegul megsem Lumia lett az utodja, WP-vel sajnos nem sikerult megbaratkoznom sehogy sem. Galaxy Advance-t vettem januarban, es pont aznap jott ki ra a JB, amikor megvettem. Nem bantam meg. A Samsung is szeret port hinteni, de meg igy is fenyevekkel jobb a supportjuk, mint az LG-nek.
    Az LG szerencsetlenkedesenek viszont van egy reszben pozitiv hozadeka is: az LG keszulekek nem tartjak az arukat. Ez jo akkor ha venni akarsz, viszont szivas, ha eladni.
    Ma mar Optimus 4X-et veszel 80000 forint korul...
    Eppen ezert biztos vagyok benne, hogy akarcsak az elso ketmagos, ugy az elso 8 magos telefonom is LG lesz.... :D
    Csak aztan majd kenytelen leszek szarert-hugyert eladni, amikor azt latom majd hogy a hasonlo hardverrel szerelt keszulekere mar 1 eve kint van az Android 6.9, az LG meg meg a 6.2-t sem kepes osszerakni + egy evvel kesobb...

Új hozzászólás Aktív témák