Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JociMilan

    tag

    Sziasztok!

    3 napja vagyok tulajdonosa első androidos telefonomnak. Nagyon tetszik a telefon, ezalatt a pár nap alatt egy olyan hibával találkoztam, hogy elég tompán, illetve mélyen hallom azt, akivel beszélek.

    Egy másik kérdés: feltettem a gépemre az LG PC Suite programot. A kérdésem az lenne, hogy ha szinkronizálom a telefonomat az Outlook-kal, akkor a telefonról megy át az adat, vagy az Outlookról a telefonra. Az a problémám ugyanis, hogy a telefonomon a nevek becenév alapján vannak fent (pl. Ricsi, Laci, stb.), viszont az Outlook programon a teljes név szerepel. Ezért most a telefonon több ismerősöm kétszer is szerepel, egyszer az egyik néven (becenév: telefonszám), egyszer pedig a teljes nevén (itt található az e-mail címe, facebook profilja). Most az a tervem, hogy az outlook-ban megszerkesztem az összes névjegyet egységesre, mert számítógépen könnyebb dolgozni, viszont nem tudom, hogy ha szinkronizálom a kettőt, akkor mi fog történni? Esetleg létezik-e valami névjegyszerkesztő program?

    Köszönöm előre is a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák