Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkosaras

    aktív tag

    válasz KukliN #671 üzenetére

    Kicsit kusza lett amit írtál, :) de:
    1. a hátlapi kamera rendes fényviszonyok között szép képeket lő, az előlapit nem használom
    2. mióta megvan egyszer sem fagyott ki!
    3. Asphalt 8 (csak ezt próbáltam a komolyabbak közül) simán fut
    4. átlag használattal két nap, sok nyomkodással másfél
    5. gyönyörű, ennél szvsz. nem kell jobb
    6. nagyon jó, stabil készülék, best buy cucc (minimál vodás előfizetéssel)

    [ Szerkesztve ]

  • basaja

    senior tag

    válasz KukliN #671 üzenetére

    Nézzük csak,másfél hónap után a tapasztalataim:
    -térerő oké,jel eldobálás nincs
    -wifi bivalyerős,a ház előtt az autóban ülve is röhögve maximumon van
    -a GPS álló helyben 3-5,autópályán 120 körüli tempónál 10 mp alatt fog fix jelet,és stabilan tartja is
    -sokat skypeolok(egy csomó rokon és haver él külföldön),senki nem panaszkodott az előlapi kamerára
    -a tesztben lefikázták a fő kamerát.Ettől féltem a legjobban,de rájöttem:csak egy kicsit utána kell olvasni és beállítani,simán lehet vele félhomályban is vállalható képeket készíteni :DD
    -nekem egyenlőre az 1giga RAM elégnek bizonyult,pedig van elég sok appom,és szeretek egyszerre több dolgot csinálni,fagyás nem volt,laggolás sem volt akkora,hogy feltűnő lett volna
    -üzemidő:reggel 4.30-tól este 18.30-ig általában 8-15% között szokott merülni,a két nap sima ügy.Ha nekifekszem a netnek,akkor is rendesen tolni kell neki,hogy merüljön…
    -van benne egy csomó apró figyelmesség,amit eddig külsős appokkal kellett megoldani,de itt alapból megvan és jól is működik
    -a kijelző engem meggyőzött,az SP mellett ez űberfrankó volt,nem is volt kérdéses,melyiket válasszam

    Ez a 4. droidom,de messze a legjobban optimalizált rendszer ezen van,szerintem az árát(25 000 ft)bőven megérte.Elvileg karcálló az előlap,én tetettem rá matt fóliát,így talán nem ér kellemetlen meglepetés.A hátlap csúszósságát megoldottam egy S-Line tokkal így szebb,stabilabb és ragaszkodóbb lett ;]

    Ha most mennék vásárolni,újra ezt venném.Én nagyon megkedveltem,jó szívvel tudom ajánlani :K

    [ Szerkesztve ]

    EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

Új hozzászólás Aktív témák