Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Hadeska22 #36 üzenetére

    A garizatatást meséld el privibe :)

    Új modellekhez nem volt szerencsém, de nem értem, ha régen szarokat gyártottak akkor most miért javulna a minőség, ez elég ritka, és nem is igazán a kínai mentalitást jellemzi.

    A lenovot egy szóval nem bántottam, én arra idegen testként tekintek Kínában, pedig nekem is voltak fenntartásaim az IBMnek a pc-s részleg lepasszolásánál, de az alaptalan volt, a zte meg a huawei sztem meg igenis szar, de majd utánaolvasok fórumban az új modellek tartóssága iránt.

    Amúgy meg néha nem csak közvéleményt kell nézni, pl.: nekem 3év alatt 9 (betűvel írott kilenc) samsung termék meg tönkre, azóta olyan szinten megvetem a márkát amennyire lehet, tőlem lehet a legjobb ár/értékarányú cucc, nem fogom megvenni. Másoknak meg ugyanez az LGvel van, nekem meg minden Lg termékem működik, nem tudom a termékek tartóssága min múlik, lehet csak a szerencsén.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák