Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Tudom ez szubjektív, de vmi hihetetlen, hogy mennyire nem tud a Mobilaréna pecsniket osztani, ez egy tetsziket simán megér, és lemegy 45-50re akkor bizony jó alternatíva lehet a huaweijel szemben, mert ez legalább nem másfél évig fog üzemelni (nem csúcsmárka az lg sem, de legalább nem egy huawei meg zte szint). És ebben legalább 768Mb RAM van, ami kva sokat jelent szemben a huawei 512Mbval, amibe felesleges a 2 mag, mert a RAM miatt alig használható.... Persze ide is jó lett volna 1Gb, de legalább nem 512

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Hadeska22 #34 üzenetére

    Bele találtál, haveromnak most szart a bladeje, másfél év után, nem tud hívásokat és smst fogadni :C Huawei meg volt a testvéremnek (y200), az is a gari után 1-2 hónappal ment tönkre, szóval igen, vannak tapasztalatok, a Lenovot nem tudom hogy kevered ide, nem azt mondtam, hogy minden kínai szar, hanem ezek az új márkák... ja elfejetettem, ismerősöm apjának meg a Skateje esett szét....

    Azt, hogy hol szerelik össze nem érdekel, mindent Kínában, de ha már alapból szarnak tervezik és inkább beleraknak egy 2magos procit, ami mondjuk ram hiányában semmire nem jó, de legalább a minőség is rosszabb...

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Hadeska22 #36 üzenetére

    A garizatatást meséld el privibe :)

    Új modellekhez nem volt szerencsém, de nem értem, ha régen szarokat gyártottak akkor most miért javulna a minőség, ez elég ritka, és nem is igazán a kínai mentalitást jellemzi.

    A lenovot egy szóval nem bántottam, én arra idegen testként tekintek Kínában, pedig nekem is voltak fenntartásaim az IBMnek a pc-s részleg lepasszolásánál, de az alaptalan volt, a zte meg a huawei sztem meg igenis szar, de majd utánaolvasok fórumban az új modellek tartóssága iránt.

    Amúgy meg néha nem csak közvéleményt kell nézni, pl.: nekem 3év alatt 9 (betűvel írott kilenc) samsung termék meg tönkre, azóta olyan szinten megvetem a márkát amennyire lehet, tőlem lehet a legjobb ár/értékarányú cucc, nem fogom megvenni. Másoknak meg ugyanez az LGvel van, nekem meg minden Lg termékem működik, nem tudom a termékek tartóssága min múlik, lehet csak a szerencsén.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz t.imi #48 üzenetére

    Régi demagóg, nézd meg az újabb modelleket, mind JB-vel jött

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    Hali!
    Tesóm mobilt venne a jövő héten, az Lg l7 II és az Xperia M között vacillál, megnézte élőben a képernyőket is, egyikkel se volt baja. A döntő szempont a hangszóró lenne, illetve az, hogy fülhalgatóval melyik a hangosabb?
    Esetleg van valamelyik telefonnál valami nagy szériahiba, vagy olyan negatívum amit a cikkekben nem írtak le?
    Köszi
    Üdv:R

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    Hali!

    Tesómnak van Lg L7 II-je, és a problémája az, hogy rengeteg wifi hálózatra nem tud felkapcsolódni, függetlenül attól, hogy jelszóval védett (és tudja a jelszót) vagy nem védett (mammutban, gyors kajáldákban).
    Nincs valami megoldás? vagy gariztassa?

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák