Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kennyke

    aktív tag

    válasz kennyke #2598 üzenetére

    Annyit vettem észre, ha marketről telepítek, az már az sd-re kerül, ha appinstaller-rel, akkor a belső membe.
    Ezt a problémát hogyan tudom kiküszöbölni?

  • bobace

    őstag

    válasz kennyke #2598 üzenetére

    Ezzel kapcsolatban én is észrevettem, hogy csökkent a belső memória mérete már elég sokkal. A program azért az appokon kivül itt tárolja a beállításokat, cacheket, szóval az csökkeni is fog.

    Mikor még nem csináltam meg az app2sd-t már alig tudtam felrakni progikat, állandóan trükköznöm kellett, a végén már ha leszedtem valamit, akkor se nagyon maradt hely. Aztán reseteltem és fel tudtam tenni minden progit ami le volt mentve. Gyanús is volt, aztán elkezdtem elindítani mindet, és el kezdett csökkenni megint a belső memória, le is nullázta majdnem :D Szóval uninstalálltam párat, ment az app2sd, lett a belső memóriában vagy 90 mega, most megint 75 körül van, pedig oda semmit nem raktam. Amivel leteszteltem, hogy mégsem oda rakja a progikat, az Angry Birds volt, mert az kapásból 15 mega, több helyet foglal mint a navi, és mégis csak 1 megával csökkent a belső memó mikor felraktam...

    neorow1: megnyugodtam, valahogy nem erre emlékeztem, köszi.

    stefi68: na végre, egyszer nem lefelé megy egy teló ára, nem bukok :D Bár ez a 2-3 ezer forint amivel drágult még nem vészes. Annak idején beszéltünk is róla, hogy feltűnően olcsón jött ki, és igazunk lett.

    radamsky: 2.1 jön, 2.0 gyakorlatilag nincs is (illetve van, de senki nem használja). Elég sok jó dolog várható vele: gyorsulás, BT végre "használható lesz", live wallpaperek, egy rakás program csak 2.1-től működik, meg nem is tudom még mi, de sooooooook..

    [ Szerkesztve ]

    Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Új hozzászólás Aktív témák