Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polcsa

    aktív tag

    válasz bl4ze #3485 üzenetére

    Miket érdemes...?
    Attól függ mire fogod használni.
    Pl. én spórolósan használom, így szoktam, így szeretem, néhány tipp:
    Ha nem szükséges a 3G, használj csak 2G-t.
    Fényérzékelő nincs, de én másik telóban sem használtam; folyamatos 0%-on van, viszont felraktam a Quick brightness-t, amit hozzárendeltem a gyorsgombhoz, így, ha nem látom jól, megnyomom, a végén újra. Csak kültéren kell. Felraktam még a Screen off and Lock, így nem is kell a bekapcsolót használni, ébresztés menü gombbal, altatás ikonnal.
    Aztán a Wakelock detector alapján kikapcsoltam a Google Asszisztenst, a wifi-s helymeghatározást, a tartózkodási hely jelentést, a helyelőzményeket.
    Viszont mehet a folyamatos wifi, szinkron, gps, mobil adatkapcsolat szükség szerint.

    Amiből csak lehet a gyárit funkciókat használd, mert takarékosabb és általában jobban integráltak.
    Persze van aminél muszáj váltani. Amik nálam beváltak:
    -ES File Explorer, kötelező darab
    -FlashLight, ami azért jó, mert elsőre a képernyőt kapcsolja, csak dupla koppra a ledet
    -Saját útvonalak, túrázáshoz
    -Hívás blokkolásra a Call Blocker-t használom, mert tud fehér listát kezelni
    -Offline naviból mindenki az ájgót ajánlja

    Az Alkalmazásokban letilthatod, ami nem kell és engedi. Én tiltottam az Alkalmazás kezelőt, Arcalapú feloldást, Chromot, Google Play Játékok-Könyvek-Magazinok-Zene, RemoteCall Service, TalkBack, VuTalkot.
    A Playen 'lghome'-ra keresve tudsz a gyári launcherhez kiegészítőket találni.
    A fényképezőtől ne ijedj meg elsőre, tényleg állítgatni kell fényképezés előtt.

Új hozzászólás Aktív témák