Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    Imádtam ezt a telót....nyúztam 2 évet mielőtt megvettem az LG G4-et.....fiam is nyúzta újabb 2 évet, de már ő is cserélte egy LG G2 mini-re....lepucoltam róla mindent karácsonykor, azóta pedig csak GPS-ként használjuk ( meg persze megmarad vésztartalék telónak ha bármelyik jelenlegi készülékkel gond volna ). Eljárt felette az idő.....párom LG G3-a 4 éves kora után kb 3 hónap alatt adta meg magát teljesen, először csak wifi nem ment, de azt megoldottam kis plasztik lapocska bevágással...stb....ment 2 hónapot, aztán kezdte a kijelző csikozást és kék szinben elhalványodást, újraindulásokat.....stb.....szóval bármilyen jó egy teló, mostanában az a 4 év kritikus.....Párom kapott Huawei P9 lite (2017) -ot....nekem meg mostanában esedékes nyugdijazni az LG G4-et, de pechemre a telenornál a Huawei Mate10 pro-t levették a forgalmazási listáról, egyenlőre.... :/ úgyhogy várakozás van folyamatban. :o :F :R

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák