Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gameboy77

    aktív tag

    válasz kexksz #9985 üzenetére

    Szia(sztok)!

    Már régebb óta olvasom a topikot és próbálok informálódni,mert tetszik ez az LG.(tegnap adtam el az Evo 3d-met)
    Az ilyen vélemények viszont némiképp eltántorítanak,mivel szoktam játszani is a telón,sőt ezen képessége fontosabb számomra mint a kamera minősége :B .
    Azt viszont nem értem,hogy valakinek akadás mentesen futnak a hardverigényesebb játékok(GTA 3,GTA Vice City,Real racing 2),mások pedig lagokról számolnak be.

    Elvileg mindenki stock romot használ,úgyhogy egyformának kéne lenniük a telefonoknak.

    Most akkor mi a helyzet a grafikus képességekkel?

    Még arra gondoltam,hogy ha egyesek nem a Play-ről vásárolták a játékot hanem más forrásból való apk-t + SD fájlokat telepítettek,az nem biztos hogy Tegrára van optimalizálva,és azért akad.

    Ez csak egy teória,de jó lenne vásárlás előtt tisztán látnom a helyzetet,mert nem szeretnék rosszul dönteni.

    Egyébként a 4 magosok közül külsőre ez tetszik a legjobban,viszont ha játékhoz gyenge a vas,akkor nem biztos hogy ez a nekem való teló.

    Tudom hogy indiszkrét a kérdés,de esetleg akinek fent van az említett játékok valamelyike,hozzá fűzne valamit a gondolatmenetemhez?

    Előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák