Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz jooker82 #3253 üzenetére

    még így nem próbáltam.sms-t tudom fordít,de azóta csak beírt szöveget fordítattam vele.

    más
    Nos ma bevittem a boltba a telót,mert ugye ázsiai készülékre ottani nyelves frissítés ment fel(PC Suite+LG Support Tool),no magyar nyelv.Mivel bolti garis(1+1) volt kíváncsi voltam mi lesz belőle.Be kell valjam nem tudom milyen a többi kereskedés,de nagyon korrektek voltak.A szervizes srác először visszarakta a V10d verziót és utánna mondta,hogy megpróbálja feltenni a V10f-et is.Mivel kevés LG fogy náluk,ezért neki is fel kellett frissíteni a tudását.Nem is adta vissza a telót,míg nem volt rendben.Jelentem a frissítés rendben fent van kb 2 órát voltam ott és egy percig sem hepciáskodtak. :C :R Mikor megkérdeztem mivel tartozok azt a választ kaptam,hogy semmivel mert ez garis segítségnyújtás volt.Megkérdeztem miért árulnak ázsiai gépeket is,azt mondták ők is jobban szeretik az európaiakat,de a nagykerben nincsen mindég,ami van azt tudják hozni.Vszinű ezért vannak olcsóbb árak(bár kb 2-6e ft a különbség).Mikor kész volt a frissítés azért a teló rám hozta a frászt kicsit,mert első bekapcs után(még ott a boltban) villódzott a kijelző,főleg a széle.Már kérdezni akartam mi a nyavaja,de gondoltam előbb megnézem a fényerőt.53%-on volt és ahogy levettem 35-re+ autó bekapcs egyből elmúlt.Még vagy hússzor megnéztem,de minden ok.Ha viszont hardver bajos a készülék,akkor megy a gyártóhoz javításra(ezt egy telefonbeszélgetés közben csíptem el,aki visszavárta a telefonját).Egyszóval nem biztos,hogy gáz így a bolti gari,mert nem dobnak ki az utcára a problémáddal,sőt..... :C A B-TEL sztem rendben van. :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák