Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz tariattila #495 üzenetére

    És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy a premium fülesek mennyit számítanak. Még egy tesztet se olvastam, ahol Audio-Techika, Etymotic, Fischer Audio, Sunrise, Westone, vagy hasonló premium high end füles gyártók termékeivel teszteltek volna.
    Lényegében tényleg az van, amit te is írsz. Minden tesztelőnek szinte a hozzá adott gyári fülesig tart a hangminőség tesztelése. Mennyiből tartana venni pl. a Mobilarenának egy high end (balanced hangzású) in-ear-t tesztekhez? Kb. egyszeri 150-200 dodó lenne, és a hibák is jobban kijönnének a tesztek alatt.

    Ezek alól kivétel az LG Arena Mobilarénás teszt, mert ott kiemelik, mennyire jól szól.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • Vovi1

    aktív tag

    válasz tariattila #495 üzenetére

    Valóban így van, de tudomásul kell venni, hogy vannak nagyon nehezem megítélhető kérdések. Például éppen a hangminőség az amelyik nagyon szubjektív, még ugyanazon paraméterek mellett is. Különösen ha eltérnek a paraméterek, az összehasonlítás nagyon nehéz, kivéve ha valakinek abszolút hallása van, nekem pl. botfülem.

    Tehát nem vitatom, hogy van akinek nagyon jól, kiválóan szól a hangrendszer, van akinek más igényei vannak a hangzásképpel kapcsolatban. Nem mérhető úgy, mint a proci, vagy pl. az internet sebessége.

    Egyébként kiváló a zenefájlok kezelése, különösen az albumszerkezetes megoldás nagyon jó. Átlátható, egyértelmű, háttérben is gond nélkül megy, amit észrevettem, csak a kamera lépteti ki. Mindazt tudja, mint a korszerű társai.

Új hozzászólás Aktív témák