Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jooker82

    nagyúr

    válasz ERPY #1512 üzenetére

    Ez nem off...és én örömmel válaszolok.....
    Mint irtam számomra megfelelő a 2x kamerája....az sgs2 nél összességében biztos nem rosszabb.....

    LG G2 32 GB 4.4 AOS

  • Rotate

    veterán

    válasz ERPY #1512 üzenetére

    ezen a szinten már mindegy melyiket viszed, mindkettőnek nagyon fogsz örülni miután megvetted, ha mindkettőre lenne pénzem én sem tudnám eldönteni, de szerintem annyivel nem jobb az SGS2 mint amennyivel drágább lesz, kb olyan 40 ezerrel, de nem tudom pontosan...

    meg kell nézni, ki kell próbálni, és amelyikre elsőre azt mondod, hogy ejj, nekem ez kell, akkor azt kell megvenni :) SGS2 még tul friss, hogy előjöjjenek az ilyen-olyan hibák, a 2x van 1-2, de elvileg megoldhatóak, kis ROM-olással, a többi felmerülő gondot, meg elvileg gariban el lehet intézni...

    ha számít a pénz, akkor mindenképp a 2x a jobb vétel, ha pedig van felesleges 40-50 ezred pluszban, akkor lehet, hogy jobban jársz az SGS2-vel... de ha azt választod, mindenképp várj még addig, míg majd az első tulajdonosok megosztják a tapasztalataikat :)

    nekem a 2x-el az a tapasztalatom, hogy itt a forumon én voltam az egyetlen aki pixelhibásat vett :D és fél délután használat után vissza kellett küldenie, más hibája nem nagyon volt :) most várom, hogy hétfőre odaérjen, és irjanak, hogy mikor érkezik a csere 2x-em :)

    szerk: pár flash játékot próbáltam, mentek, sporthiradó beágyazott videokkal sem volt gond, a valóvilág nem biztos, hogy fog menni, mert rtl-nek az rtl most sem flash alapú, hanem silverlight, azzal meg nem tudom, hogy boldogul az android :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák