Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    válasz djstavross #4354 üzenetére

    minden rom csinálja a dolgait, még nem jött ki az a frissítés amitől a csodát várjuk, úgy szerintem ne várj sokat a spanyol v10c-től sem... ennyi...

    nekem is csinált pár furcsaságot, főleg töltés közben... tegnap töltés alatt restartolt, aztán feltöltötte 99%-ra... de nem ment annál tovább... hagytam úgy... majd lehuztam... reggel arra keltem, hogy kikapcsolt a telefon, konkrétan a kikapcsoló hangra keltem fel... nézem... lemerült 0-ra... elkezdtem tölteni 7%-nál megállt, aztán mikor restartoltam 37%-on volt... mondom ez kamu szint biztos lemerül, elkezdtem játszani rajta, és alig birtam lehúzni... tehát tényleg fel volt töltődve... most megint visszaraktam tölteni, és már töltődik rendesen, most már sztem helyreállt...

    valamilyen szinten mindenkinél vannak gondok... van egy frissítés beigérve jövő hét vagy azutáni hétre, tessék kivárni azt, és nem beirni minden nap, hogy milyen új gond jött elő... ha az sem javítja, akkor majd lehet megint beírni a megszokott gondokat... ez van... ne várjuk, hogy magától meg fog javulni, majd a frissítés után okosabbak leszünk...

Új hozzászólás Aktív témák