Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chriss23

    tag

    Sziasztok!

    Akkor egy kis pozitívum még pluszba:
    Nagyon sok ROM-ot kipróbáltam és próbálok, de oda jutottam, hogy a gyári (jelenleg v20o) a legjobb minden téren. A kamerája mondhatni tökéletes, a játékok gyönyörű szépen futnak. Én az XDA-n az egyik kollégának a ROM-ját tettem fel, ami a v20o-ra épül. Erre tett rá egy másik kernelt (1400 MHz). Erre ráhúztam egy ICS Témát CWM-ből és voilá... Jobb, mint bármely másik ROM-mal. A MIUI volt az egyik kedvencem, de sajnos, ha 15-20 percig játszottam elérte a gép a 40 fokot is és mikor leraktam egy az egyben behalt a telefon és az akksi kivétel segített. Ezt más ROM-mal még nem sikerült produkálnom! Jelenleg van fent 800 megányi program plusz a belső és külső SD-n. Antutu-ban 6400-as pontot sikerült elérni és minden téren jó eredményeket mutatnak a tesztek!

    Nagyon várom már az ICS-t az LG-től! Meg kell hagyni, hogy elégedett vagyok a készülékkel!

    Ui: a gPS 5-8 mp alatt talál jelett iGO-val és GOGLE MAPS-szel is. WIFI erős, nem dobja el. Sima használat mellett két napot simán kihúz! :C :DD :))

    chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Új hozzászólás Aktív témák