Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b3Ro

    senior tag

    Erdekes problemat tapasztaltam. Tegnap este felakartam oldani a telefont, csakhogy nem erzekelte a tapintast, gondoltam lefagyott, es az akksit ki/be raktam. Erre tokeletesen mukodott, hasznlatam egy kicsit, h nem e a kijelzo erzekeloje ment e tonkre, de tokeletesen mukodott. Kesobb ujra hasznalni akartam a telefont, erre az elozo hiba ujra elojott. Na gondoltam rom csere megoldja. Felraktam a modaco gr4-et gyorsan. A telo elindult hasznaltam, de amikor lezartam elso hasznlalat utan a telefont, es utanna felakartam oldani, akkor megint nem erzekelt semmi tapintast. Ezutan teljes formatot csinaltam a kulso/belso sd-n, es felraktam a gr5-ot, aminel ugyanaz a problema, nem erzekeli az elso kepernyo lezaras utan a tapizast. DE! Itt jon a csavar ! Idegessegemben elkezdtem bolond modjara felhuzni a csuszkat, ami csodak csodajara 1x csak sikerult. Hoppa, wtf? Rajottem, h a telefont ha ujra hasznalni akarom, akkor varni kell fel percet ( lemertem ), mire eltudom huzni a csuszkat, es ujra hasznalni.

    Na ez mi lehet???

    CM 7 202 + swiftextreme powersaver 1.2 volt fent elsonek, majd probaltam gr4, miui, gr5 el. Most szedem a v20l smartflash es verziot, azzal hatha megoldodik.

Új hozzászólás Aktív témák