Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Pinochet #892 üzenetére

    Ez azért jó hír, és a Nokia-val kapcsolatban igazad van teljes mértékben.

    Nos...megpróbálom leírni mit használok egy telóban, ill milyen telók jöttek be eddig. Hátha így egyszerűbb lesz választani hogy Omnia vagy LG. Esetleg Symbian.
    Nokia telói bejöttek, ezek közül is az N73,N82,N95. Jelenleg pedig 1 1/2 éve egy K850i-t használok. Nagyon szerettem őket. SE P990i tetszett volna de a cerka használata elég kezdetleges és körülményes volt, bár összességében tetszett a UIQ, főleg ha ujj érintős lett volna. Progikat próbálgattam ki, témákat változtattam, mindent. Zenére nagyon jók voltak! Mivel motorozom a zenefunkció számomra nagyon fontos szempont, sokat hallgatom menet közben. Fényképezés fontosabb számomra mint a video lejátszási képesség. Mivel részben üzletember vagyok, a napi szintű műveletek a hívásokkal kapcsolatban fontosak lennének. Normális hívásszűrés, és minden hívással esetleg sms-el kapcsolatos funkció egyszerűen ám mégis széles körű tudással táruljon elém. Telefonon nem nagyon néztem még filmet, bár elég kicsi kijelzős telóim voltak eddig, de most úgy gondolom nem szívnék ezzel a konvertálgatós dologgal az LG-nél. Erre itt a nagy LCD a számítógéphez és az asztali dvd. Persze ha menne a *.avi kitejesztés akkor az más lenne. Szóval sok a jó dolog amit az LG tud, de úgy érzem ettől a zárt OP rendszertől megbolondulnék. Leginkább attól, hogy minden alap szintű műveletet elég bonyolultságosan, körülményesen lehet rajta végrehajtani közben gyönyörű kijelzőt csodálva, és itt vége is. Szóval enyhe kifejezés ha azt mondjuk hogy jó irány az LG Arena...az érzem hogy csili vili a menü, szép a kijelző, és kb. ennyi. Rosszul látom? Sok a gond, a fennakadás, nem gördülékeny a teló használata. Ahhoz képest hogy sima media telónak van titulálva...5MP de átlagos, a videó szép de konvertálni kell hozzá, a zenei része hiányos, és nem éri el a Walkman és N Series telók szintjét, komoly szoftveres problémái vannak, és mint tudjuk az LG nem egy "mindent a vásárlóért" tipus support-ban. Mondom ezt úgy, hogy a majd 900hsz-t végigolvastam pár óra alatt. Dolgoztam GSM boltban, tehát van rálátásom a dolgokra, és értek is hozzá annyira hogy egy okos telefonnal jól érezzem magam. Viszont a nyomkodós touch screen az bejön. Az internetet nem nagyon használom, böngészésre szinte sosem. Max. esetleg fórumot nézni, és msn-ezni használnám. A csengőhangok minősége, és hangereje, mivel sokat csörög, szintén elengedhetetlen szempont. Ezért nehéz a döntésem. ;) De persze a negatívumok ellenére lehet megveszem az Arena-t. :K :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák