Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Land #7990 üzenetére

    Igen. A V10P-t érdemes feltenni. Ez a P-s szoftver is besunnyogott, és jó lett. A nagyobb hibákat már javították, bár olyan frissítés, amitől dinamikusabb lesz az Arena, biztos hogy lesz. Nem álltak le a szoftver frissítésekkel, mert féltünk hogy a support gyenge lesz, mint a régi LG-k esetében, de nem így lett. Ha lesz jobb, újabb, szerintem itt meg fogod majd találni. :K ;)

    olbaidhun: Sokat vagyok itthon. Vannak teendőim, amiből tudok pénzt keresni. Télen nem szeretek sehova menni, mert a BKV nálam kilőve, a motorozás pedig csak száraz időben. Amikor esik a hó, vagy jegesek az utak edzésre se megyek, max. a sarki CBA-ba. :DDD
    Nyáron volt bőven nem itthoni meló, de sok esetben inkább a W910i-t vittem el mint "bevetési telefont" amiért nem kár, és az Arena-t itthon hagytam.
    Okés egyébként, nálad így érthető a Wi-Fi-s dolog. De ha ennyire fontos, miért szívsz a Wi-Fi-vel, miért nem fizetsz elő valami olcsóbb netre vagy előfizura? Egyszerűbb lenne mint a Wi-Fi-vel küzdeni. A másik megoldás, ha olyan telóra cseréled, amivel ez a funkció nem gond. Én biztos lépnék valamerre ez ügyben ha a helyedben lennék. ;) :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák