Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • novinyul

    veterán

    válasz blt.62 #288 üzenetére

    Bocsesz!Sajna nem mindig vagyok gép közelben.Most már egy hete nyúzom a telót,idáig 2 fagyás volt,az aksi nálam jó esetben másfél napig bírja.ráadásul az utolsó csíknál már konektor közelben kell lenni,mert ha bejelez hogy merül onnantól van még 1-2perc :W .Érdekes megoldás hogy ha lekapcsol a kijelző,vagy a bekapcs vagy a hangerő gombokkal lehet feléleszteni és csak ezután lehet a bill.zárat feloldani.Beszélgetés hangminőségre nem rossz,de a KF750-s ebből a szempontból sokkal jobb volt,nálam legalább is.Még ami macerás az a telefonkönyvben a gyors keresés,sms írással nincs gond,járművön a normál bill.használom.nyugalmas helyen viszont a qwertyt használom,baromi gyorsan lehet írni rajta.görgető rutin a legtöbb helyen jól használható,elég jól eltalállták a beállitásokat.Zenelejátszó+rádió szerintem nagyon jó lett,van hangerő jók a hangszinek és kifejezetten jó a gyári füles,csengőhangok jól szolnak,rezgő elég erős.fFényképezöről már írtam.Wifi jól mükszik gond nincs vele,web bögésző érdekes jószág,nem fogom a szívembe zárni,én azt mondom probálja ki mindenki lehet hogy én vagyok a béna.Viszont az anyagminőség és az összerakás hibátlan,a kijelzőröl nem is beszélve.Kezembe került a "régi" kc910-esm,érdemes egymás mellé rakni őket.Vannak hibái"mondjuk melyik telonak nincsenek"1 hét után ennyi nagyjából.

    Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Új hozzászólás Aktív témák