Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gattsu

    tag

    Egyébként én pont omniáról gondolkodok cserében arénára. De én tudok beszélni az omniáról.... Filmben kiváló, szemben az arénával, ahol konvertálni kell, mert nem sok formátumot visz, itt akár leszedek torrentről (természetesen telefonnal, mivel van rá kliens) egy dvdripet, azt ki tudom csomagolni rar-al(természetesen rar tömörítő is van) és akadás mentesen megnéznem. A kameráját nem igazán használtam, mivel annyi a beállítás, hogy elveszek közöttük. SPB mobile shellel egyáltalán nincs szükség stylusra és ha felrak az ember egy omnia lite billentyűzetet, akkor az sms írás is gyerekjáték. A menü villámgyors, megfelelő rom mellett. A problémám azzal van, hogy lehetne nagyobb és szebb a kijelző és lehetne még ujjbarátibb az egész(hiába nem kell stylus, sose lesz olyan, mint egy arena, vagy bármilyen ujjra tervezett készülék). A másik gondom, hogy túl sokat buherálom és sokszor annyira elveszi a szabadidőm és néha annyira el lehet rontani, hogy hívást sem lehet róla indítani, mivel ha már hozzányúlok, akkor mindenbe belepiszkálok és ha nem érek a dolgom végére, ki tudja milyen állapotban van. Na ezek miatt gondolkodok váltásban. Nekem a hívás, a megbízhatóság, minimális szinten a zene és egy kis játék kell egy telefonhoz. A másik óriási eltérés egyébként abban van, hogy az aréna fém, nem karcolódik, nehezen törik, míg a samsung csak műanyag. Nálam ez is szempont.

    Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

Új hozzászólás Aktív témák