Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • risnos

    tag

    válasz flash- #19809 üzenetére

    Multimédia szempontjából ma is versenyképes, symbian nem fut rajta, mert ez egy java-s telcsi. De java progi ingyen, mint égen a csillag. Picit szerényebben, olykor makrancosabban, de szolgáltatásban mégis nagy tudású telefon. Megfelelő csomaggal én tv-t nézek rajta, netezek, e-mail-ezek, olykor navogálok, csillagász progit futtatok rajta, olvasok doc és pdf formátumokat, filmet nézek, zenélek, játékokat nézek stb.Nem Samsung Galaxy S, de nem is kerül annyiba. Még megtartom, pedig már másfél éves lassan és T-s szoftwer van rajta (V10v). Kivitele nagyon jó, a szoftwere kevésbé, néha mutat ilyen olyan hülyülési tünetet. Az enyém olykor fagyogat, meg nem mindig látja a memkari egyes könyvtárait-ezek persze orvosolható hibák- de olykor macerás a drága . Összességében mégis jó telónak tartom és nehezen tudtam kibírni azt az egy hetet, amikor szervizben volt és egy tologatós LG Secret-et kaptam csereként. (Factory reset közben elment a tápja és lefagyott).

    Szóval nekem bejött- másnak is, de vannak akiknek nem . Ezt is ki kell fogni.

    Lehet bár bölcs az ember, másoktól tanulni mindig érdemes...

Új hozzászólás Aktív témák