Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz voyager4.4 #57 üzenetére

    Még ha a márka vinné el, az jó lenne, mert akkor nem lenne kvázi kötelező (előnyös előfizu mellé olcsón megkapva), aki a márkára megy, vinné azt, akinek nem ez számít, az meg mást. Csak hát az utóbbiak eleve kiesnek. Az még egy dolog, hogy a kínaiak, de az EU-s országok kisebb gyártói is. Csodálom, hogy nem lép fel ez ellen az EU.

    Ez se rossz, köszi, bár a képmérethez képest kicsit nagy és súlyos. De nem akartam ráakaszkodni a topikra, csak panaszkodtam egy sort a Samsungra (nekik is jár a leszúrás, főleg a Galaxy J1-ért) és mellesleg a Telenorra (meg a többire, csak a család telenoros). Most jár le majd a hűségidőm, de a Blade Superemet nincs mire lecserélni (teljesítménye nagyjából elég nekem [ritkán játszom], de felbontásban és PPI-ben nem mennék lejjebb, felfelé pedig túl drága), így gondoltam, lányomnak nézek valami telót és lett is volna 1db éppen jó, erre pár napja az sincs.

    (#66) pengwin, (#67) Postas99: A következő előtörténet fényében valószínűleg nem felelne meg neki: 5 éves korában kapott egy HTC EVO 3D-t :D (hazalátogató amcsi rokontól, mert az eltérő mobilos szabvány miatt itt nem lehetett telefonálásra használni, meg a kinézete sem tetszett neki, gondolom, előfizu mellé kapta). Aztán, mivel ez kipurcant, kellett neki venni egy tabletet (nem gagyit, egy Adreno 220 után), amit már teljesen kiismert és belakott, hozzá sem kell nyúlnom. Van egy sor kedvenc játéka, nem csak a közkedveltek közül, nem biztos, hogy mindegyik megvan WP-n.

    (#55) janeszgol: 20-22e körül vannak hasonló telefonok (valószínűleg jobb kijelzővel), de már ott is megmosolyogtató az 512 mega ram. És ez tuti többe lesz.

    Ja, amúgy itt még arról volt szó, hogy 1 giga ramos változatban is elérhető lesz (vagyis itt azt írják, hogy vagy fél vagy 1, máshol úgy írták, hogy mindkettő lesz). Talán visszautasították a kereskedők, nehogy valaki emitt ne vegye meg valamelyik nagyobbat?

    Gondolom, az SLCD-re gondolsz. Ez két fajta panelt jelenthet, az egyik PVA alapú, a másik TN-based, de továbbfejlesztett (azt hiszem, a szubpixelek fele ellenkezőleg fordul, így kiegyenlítik egymást, vagy valami ilyesmi).

    (#54) fruzsina_koc: Úgy is van, hát mitől érezhetné a gazdag gazdagnak magát, ha már a szegényebbeknek is lehet okostelefonja...!? Menjenek csak vissza a XX. századba, de a legjobb, ha egyenesen a középkorba! :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák