Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stimpy001

    aktív tag

    Sziasztok!

    G2-ről váltanék, kicsit körbejárva a témát XDA-n elég sok infóra tettem szert a telefonnal kapcsolatban. Ha jól láttam már frissült 5.1.1-re, és az utolsó frissitésbe benne van egy csomó patch is a Qualcommtól:

    Release Date: 7/13/2015
    Method: Available Over the Air
    Version: 0x3B5EB533
    Hardware Version: 1.0
    Fixes: Added Qualcomm patches CR806345, CR842716, CR842717, CR773383, for performance, and Google patches for security.

    A tapasztalatok szerint a melegedés megoldva, és valósággal száguld tőle a teló. Nekem az alábbi videó alapján elég pörgősnek tűnik:
    [link]

    Partnero oldalán 103.000 a 32GB-os verzió, szerintem ennyiért a legjobb árban lévő snapi 810-es telefon.

    Olvastam hogy a bootloadert még nem sikerült eddig kinyitni ezért még nincs rá custom ROM, de csak idő kérdése és megindul a főzött ROM-ok áradata :K

    Egy dolog viszont nem tiszta, mindenképpen a 32/3GB verziót szeretném venni, viszont erről ellentétes információkat olvasok. Vannak olyanok is akik telója 32GB ROM mellett csak 2GB RAM-al vannak szerelve. Úgy tűnik attól függ melyik piacra szánt készülékről van szó.

    Van valakinek 32/3GB telója? Milyen régiókódos? Melyik modell?

    iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

Új hozzászólás Aktív témák