Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz1000

    tag

    sajna azért sikerült összehasonlítanom a v30-al fej fej mellett az aréna MMban.
    brutál a képernyő fényereje, de v30 poled egyszerűen sokkal szebb.
    ha csak fehér a képernyő, g7 sokkal erősebb, de
    áttöltöttem a mintaképeket BT-n a v30ra és szines képeknél poled sokkal kontrasztosabb, erősebb képet ad.
    közepesen fényes képeknél azt látom, tájkép, város stb. hogy az a v30 jeleníti meg fényesebben.
    szóval ez a magas nit úgy látom nem jelentkezik minden esetben...

    g7 képernyőjén furák a betekintési szögek, nem homogénak a színek, mintha egyfajta fénytörés lenne a képernyőn. amit baromira nem értek, mert huaweinél lehet látni h mennyire gyönyörű LCD-ket is lehet csinálni.
    megyek a T-be is megnézni hátha csak az MM készüléke volt problémás, nem tudom...

    a g7 hangszórója viszont egy más kategória, mellbevágoan jobb. ha podcastot, videókat hallgatnál, akkor alap, és zenére sem rossz, sőt, szerintem pici BT hangszórót simán kivált (háttérzenéhez, stb)

    v30nak kellemesebb a képernyő aránya. feleslegesnek tartom az ilyen elnyújtott képernyőt.
    vagyis a v30 azon kevés telefon, ami még nem elnyujtott, ami ha dolgozni akarsz a telefonon, akkor fontos.

    állati nehéz döntés, és ilyenkor látszik milyen csapnivalóak a cég marketingesei. a két telefonból kellett volna egyet csinálni, és kb szarrá vernek mindenkit.

    csináltam hangfelvételt is egyszerre a két telóval, csak még nincs a gépemen, ha meghallgattam, leírom a tapasztalatokat.

Új hozzászólás Aktív témák