Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motofi

    aktív tag

    válasz eladogeppc #2237 üzenetére

    Szia, eladogeppc!

    A G3 képei semmivel sem rosszabbak, sőt én úgy látom, hogy a képek szélei felé haladva a G3-nál kevésbé mosódik a kép, nálam a G3 a nyerő. Nekem is volt G3, nemrég váltam meg tőle, Galaxy S6-ra váltottam, de az S6 képei sem jobbak a G3-nál, maga a képkészítés gyorsabb, de a végeredmény nem jobb. Nézem a mobilarena tesztjeit, de az agyon magasztalt csúcs Huawei és Honorok képeit én gyengébb minőségűnek látom, mint akár a G3-ét. Persze ez lehet szubjektiv és én látom rosszul...

    Már láttalak több fórumon is, az az elfogulatlan hozzáállás, tapasztalat ami neked megvan.....nem baj ha megosztod. :) Mint írtam G3-ról váltottam S6-ra, de nagy előre lépést nem tapasztaltam. Talán kicsit gyorsabb meg van ujjlenyomat olvasó, de az akku rosszabb mint a G3-é. Érdekes, hogy az S6 kijelzője bár színben gazdagabb, teltebb, de az a fajta részletesség ami a G3-nál megvolt az S6-nál már számomra nem érezhető, ha azt mondanák, hogy az S6-nál csak full HD a kijelző simán elhinném, pedig a felbontás ugyanaz sőt még valamivel kissebb kijelzőn. Egyszóval nem estem hasra az amoledtől, már kissé bánom,hogy nem maradtam LG vonalon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák