Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brek666

    tag

    válasz Stauffenberg #28262 üzenetére

    "Javaslom, hogy egy picit hűtsd le magad ebben a nagy nyári melegben és ne indulatból fórumozz"
    Személyeskedést azonnal fejezd be kérlek.Semmiféle indulat nem volt leírtam a tényeket.

    1.Ok legyen ez bár nem értek vele egyet.Tehát a az lg szándékosn a hiba teljes tudatában értékesíti tovább még azután is a termékeit miután tudomására jut a hiba.Erről se a viszont eladóit se a véghasználókat nem tájékoztatja.

    2.Az lg nem javítja a nyitott bootloaderes készülékeket erről viszont állásfoglalást is kiadott!

    3.A nikonnak sem kellett ehez félrebeszélés étveszélyes helyzet:[link]majd itt is így lesz..

    Egyébként megáll ez is mivel az alaplap hardverhibás(elméletileg ugye forrasztás gond) így kívúl eshet a megfelelően biztonságos fogalmon sőt veszélyesnek is lehet ítélni mivel zárlat lehet az elengedő forrasztás miatt.Márpedig tényleges tulajdonsága a hibás alaplapnak nem ismerhető fel mivel ki tudja mi lesz ha elenged vagy áthúz a forrsztás....

    "2. § (1) Nem hozható forgalomba olyan áru, amelynek tényleges tulajdonsága nem ismerhető fel, és ezért veszélyezteti a fogyasztók egészségét és biztonságát."

    4 Ez jogot nem ír felül a magyar jog a pina kötelező érvényű minden országra a szavatosság tekintetében.Egyébként is olvasd át jobban ...

    "Amennyiben a gyártók vagy a forgalmazók tudják vagy a birtokukban lévő információ és szakmai tudásuk alapján tudniuk kell, hogy az általuk gyártott, illetve forgalmazott áru a fogyasztókra nézve veszélyes, mivel az általános biztonsági előírásokkal összeegyezhetetlen, az alábbi feltételek mellett haladéktalanul tájékoztatják erről az illetékes piacfelügyeleti hatóságot, különös tekintettel a fogyasztókat érintő veszély elhárítására tett intézkedésekre. Az illetékes piacfelügyeleti hatóság az információt továbbítja a KPIR-be."

    Semmi feszkó nincs egyszerüen tartsák be a az elfogadott Eus törvényeket.

    " értem én, hogy faszagyerek vagy, aki bulldogként megfélemlített eddig már száz ügyfélszolgálatos diákmunkást, hogy legyen kijavítva a cuccod."Személyeskedést ismételten azonnal fejezd be.Hol említettem én diákmunkást ügyfélszolgálatost? Hol írtam fenyegettem félemlítettem meg embereket?.Borzasztó nézni ahogyan valótlanságok sorozatát állítod.Okát nem tudom és érthetetlen...
    Szintén tényként közöltem ,hogy több fogyasztojogi esetet megnyertem a vodafone,huawei ,sony multinacionlis cégekkel szemben tisztán a fogyasztó jogi lehetőségeim teljes tudatában való felhasználásával.

    Mehetünk át pm be ha gondolod.Bár ez egy fontos téma és tanulságos is-A linkjeid mindenesetre köszi de engem igazolnak.Nem tájékozatattak senkit miközben egy elektroniaki eszköz hibás ami életveszélyes feszültésggel van közvetlen kapcsolatban hibásan működik...Boka odaverés nagyon...

    Meglehet és kel ezt a témát érzelmek nélkül is beszélni kérlek tartsd magad ehez.Hálás köszönet!

    .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák