Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz Meggyi001 #696 üzenetére

    Várjál az semmi! Anyós mindég panaszkodik,hogy xar a telója. Odaadtam neki a régi nexus s-et mert még jó. Erre nemsokára szól,hogy megint xar a telója! Nézem mit csinált ez az isten barma,hisz jó nem mai teló,de szépen futott. Bekapcsolom,de vagy 5 perc volt mire összeszedte magát :Y nézem ez mit csinált vele! Minden akad fagy,a végén nyomtam egy újraindítást,ami szintén lassan ment,de újraindulás után minden megint rendben. Erre kérdezi mi volt a baja,erre én:"TE"! Asszony erre mikor vette a sonyt odaadta a samu xcover 2-t,ami újabb 2 magos teló. Múltkor szól állítsam be a wifit,mert neki nem megy. Jó oké,de ez is olyan csiga lassú volt!....nem tudom ezek mit csinálnak vele,de....jaj.....mert ugye ha abban az 1/1000s alatt nem csinálja azt amit akar,akkor megnyomja még v hússzor és nem érti mi van(persze az összes utasítást veszi a gép és próbálja kiszolgálni,csak hát késve)...jaj..mikor szól az asszony hot segítsek már azt kérdezem:már megint mit csináltál! Érdekes nekem a fele ilyen képességű tabom nem fagy....

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák