Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bkrisz9

    őstag

    válasz Quqesz #697 üzenetére

    Nekem ilyen gondom hál istennek nincsen... az eddigi barátnőim mind megértették legrosszabb esetben is 3x-ra ,hogy is kell használni ezeket a kütyüket. Nekem inkább azok miatt van vérnyomás problémám akiknek járok telefont csinálni.. van egy vackuk és anyáznak h nem jó. Mondom figyu ez a low end cucc sose fog rendesen működni bármit is csinálok vele.. Gyűjtögess kicsit , ezt add el aztán szólj és kinézünk valami jobbat. Erre mi van? Hívnak ,hogy vettek egy új telót nézzem meg és állítgassuk be.. Mondom jó de remélem valami normálisat vettek mert szólni már nem tudtak.. Odamegyek erre fogad pl egy 25.000ft-os szintén low end telefon (itt kivétel a lumia 520,530,620...) csak ugye nem 2 éves hanem új.. na itt szoktam azt mondani h ha ennyi eszetek van h 20-25.000-ket csak úgy kidobáltok ugyan azért a szenvedésért akkor csináljátok de én nem idegesítem magam vele aztán inkább lelépek az idegroham előtt. (itt persze nem arról van szó akinek csak e-mailre és messengerre kell.. ezek az emberek általában 3 mailt,facebookot,messenger,vtibert akarnak használni és persze böngészni...) szóval egy-két ember katasztrofális.. az rendben h nem értenek hozzá de legalább ha valaki segíteni akar nekik hallgatnának rá... :W

    [ Szerkesztve ]

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák