Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bkrisz9

    őstag

    válasz Quqesz #687 üzenetére

    Hát igen Sony... együtt érzek...

    1 napot biztosan kibír ha odafigyel kettőt is. Nekem face,böngészés,2mail,telefon,sms,folyamatos csevegés,kis játék és a nap végén 60% körül teszem töltőre.

    Egy SD mindenképp elfér szerintem. Igen kameránál megadható célnak sőt ha észreveszi h van bent rá is kérdez h arra mentse-e.

    GPS-ről nincs infóm nem használom :) amikor próbáltam egész hamar és pontosan betájolta hol vagyok.

    Amire oda kell figyelni az a széria hiba: értesítő LED. Elég nagy számban került ki olyan készülék amiben gyárilag nem működik... aki nem tudja h van benne az észre se veszi de akinek fontos annak sok nyűgje lehet vele mert van akinek 2-3 csere darab is hibás volt. (nem nagy hiba de azért hiba..) /bár szerintem ez legyen a legnagyobb probléma. :D /

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák