Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • estikornel

    tag

    Sziasztok!

    Kezdem megelégelni az akkuidőt, ennek kiküszöbölésére szeretnék új szoftvert feltelepíteni. Régebben már csináltam még a ZTE Blade esetén így valamelyest jártas vagyok benne. Ahogy átfutottam a telepítési útmutatót a V20E verziómat, vagy F nem lehet rootolni még, vissza kell majd tenni a 4.4-et és azt rootolni és aztán telepíteni az új romot. Ezt nyilván még jó sokszor átolvasom, de úgy tudom a KDZ a nyerő.

    Lenne néhány követelményem az új szoftverrel kapcsolatban, erre kérnék javaslatokat:
    -Akkuidő most már vágjon oda a QHD fejére
    -A kamera összes funkciója jól működjön, az 1080p 60 fps és a 120fps 720p továbbá a 60fps-es viewfinder kötelező lenne, ezt a fórumban linkelte már valaki csak nem találtam de lehet ez már alap feature a custom romoknál.
    -Nem akarom, hogy túl csicsás legyen semmi rajta ergó az alap G3 kinézet fontos lenne.

    Kernelt ha nem a stockot használnám akkor melyik lenne a legjobb a fenti igények alapján? Azt még sosem állítgattam, így nincs róla infóm, hogysmint kell.

    Az egyik nap kijött Cloudy G3 2.1-et nézegettem ami még nagyon hasonlít az eredetire csupán a teljesítményben történt rajta javulás meg számos olyan funkcióban amiről jobb is ha nem tudok. :D

    Előre is köszi a választ, a kérdésekre elég egy link is mely alapján le tudom tölteni a hozzá szükséges programokat.

Új hozzászólás Aktív témák