Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nfsman20

    tag

    válasz vadászcsiga #44399 üzenetére

    Köszi a gyors választ. Annyira nem pánikoltam, mert tudom, hogy a transzformátoroknak is van egy alap gerjedő/zúgó hangja, de azzal nem vagyok tisztában, hogy a teló töltők milyen elven működnek, és hogy normális-e az, hogy ez hangot ad ki :D tekintve, hogy a sony töltője nem sípolt... vagy nem tűnt fel. Na mindegy, szal. okés a dolog, kösz még 1x! :)

    (Félig off: Amúgy eszméletlen király a teló, 1 hete vettem... döbbenetes a különbség minden téren az xperia t-hez képest, az akkuidő is elég mellbevágó, láttam a fenti vitát, és én is állíthatom (bár képet nem csináltam), hogy ésszel használva simán hozható a 6-7 órás kijelző idő. 5%-on dugtam töltőre, 42 órás készenléti állapottal (bár ebből 2x8 óra repülős módban volt, mert nincs térerő a melóhelyemen), 3G és wifi be, kijelző 60%-os max fényerőre volt szabályozva. A fennmaradó 26 órából böngészésre, telefonálásra, zenehallgatásra és játékra is futotta. Így 6 óra 54 percet volt aktív a képernyő. Ennyi nyúzástól a sony-t már 3x kellett volna tölteni, szóval elismerésem az LG felé :D)

    "A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

Új hozzászólás Aktív témák