Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cqr

    aktív tag

    válasz winhelper #34 üzenetére

    Csak én vagyok félretájékoztatva, miszerint az Android csak 2.4-től fogja támogatni a kétmagos procikat?

    Már a 2.2 alatti kernel is támogatja a megfelelő flagekkel történő újrafordítás után. De ez messze nem egy "optimális" támogatás (maximum front-background típusú)..

    Mellesleg a GUI elemek renderelése tipikusan az az eset amit nem a procinak célszerű csinálnia.. hiába két mag, hiába négy.. Az android jelenlegi implementációjában egy ListView kirajzolása közben a GPU 500-1000szer is gyorsabb mint a cpu.

    Az Android ha minden feleslegesen futó szart kilősz is megakad és meg is fog.
    Vagy alapjaitól kéne újra írni, vagy marad az alsó, középkategóriában örökre.

    Nem igazán ismered a rendszert, sztem ne bocsátkozz ehhez hasonló jóslásokba/állításokba.

    Nem kellene alapjaitól újraírni.. GPU accel (+ esetleg process priority a garbage collection miatt).. ennyi kellene.
    Csak sajnos az android-hardware-accel témával is foglalkozó google alkalmazottak egy része (Romain, Haase) nem látja megfelelően, hogy a "smoothness" milyen hangsúlyos lett mára.

Új hozzászólás Aktív témák