Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz Katatonia666 #1914 üzenetére

    Szia,

    Szerintem jó cucc. :DDD
    Ma fogok egy tesztet írni róla angolul és magyarul is, de csemegéztem neked a topikban írt véleményekből:
    1.2.3.4.5.6.7.
    Biztos van több is, de hirtelen ennyit tudtam összeszedni. Az akkuidőnél egyelőre jó esetben 4,5-5 órára számíts átlagosan, ha ez gond, akkor ez nem a Te készüléked. Persze a jövőben még javulhat, de a fene sem tudja.
    Amikor először megfogod a készüléket, akkor elgondolkozol, hogy véletlenül nem valami 500 Dolláros cuccot küldtek-e neked és írj-e a webshopnak, hogy hibáztak. :)
    A többit majd a tesztben.
    Vásárláshoz én az SPEmall-t javaslom EU Express postával, de most elég nagy a készlethiány mindenfelé, mert a Kínai Újév igencsak ki szokta meríteni a raktárkészleteket. SPE-nél most van tudtommal, legalább is a legutóbbi levelezésnél azt mondták, amikor egy ismerősnek rendeltünk. Van egy kuponom is 2% kedvezménnyel: UTSPE.
    Az összefoglalót érdemes átolvasnod, mert először meg kell piszkálni a telefont, hogy a webshop ROM-ot eltávolítsd. Semmi komoly, de azért ezzel jobb tisztában lenni, hogy ez a dolog nem árt, ha valóban jobb élményt szeretnél a készüléktől.

    Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

Új hozzászólás Aktív témák