Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryes

    nagyúr

    válasz s4tch #609 üzenetére

    Mindent tiltottam, ami miui/xiaomi specifikus, a biztonságon kívül (engedélykezelés). Vagyis az automata frissítést, a backupot, felhő szinkront, még a témakezelő appot is, nemtom mindet leírni, már nem emlékszem, de mindent, ami bent volt a futó alkalmazások listában, és nem én indítottam el. Szóval csak a Google szolgáltatások maradtak. Úgy, mint a Samsungon. Ahol gyárilag lehetőség van fagyasztani appokat root nélkül is, mint a miui-n, a jelly bean óta. Én ugyanis az akkuidőre izgulok, más a szintetikus tesztek eredményeire, vagy magok számára, vagy dpi-re stb. :)
    Két nap alatt két hibát találtam, amit leszámítva eddig tökéletes a szoftver, Samsungtól ilyen jót még nem láttam.
    Az egyik hiba, hogy ha 6mpixelben fotózom, vmi fura okból egy csík van a kép alján, de teljes 8megapixelnél meg nincs ott. Ez fura. Nem hiszem, illetve remélem, hogy nem hardveres téma. Azt meg kibírom, hogy nagyobb felbontásban kell fotóznom. A másik: ma újraindítás után 30%-ot merült a telefon, minden ok nélkül, és fel is forrósodott. A médiaszkenner processz csinálta, valószínűleg. Mikor végzett (vagy kilőttem? nem tudom már), visszaállt a normális működés. De ez alap android processz, CM-ban ugyanúgy működik, mint a miuiban. :)
    A csiricsáré touchwizt meg komázom, nekem a színektől jó kedvem lesz. A kék-fekete holo témától tiszta depi vagyok, a metro/modern ui egyhangúságától dettó. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák