Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    válasz Sk8erPeter #273 üzenetére

    Nem szaroztam külön programmal, Sajátgépen jobb klikk --> Kezelés, és ott a lemezkezelőben szabdaltam...
    Azt nem volt türelmem kipróbálni,hogy az elkészített mentést vissza tudom-e tölteni OKR-rel, mert már kellene a gép, tanulnék, és az office-t még csak most telepítem,de ha windows alatt megnyomom, akkor betölti a programot rendesen. Mikor készítettem a mentést a rendszerről, kiírta,hogy ez a rendszer partíciót állítja helyre. Gondolom ez azt jelenti, hogy a D-hez nem fog hozzá nyúlni, amin az adataim vannak, ráadásul a mentést is oda tettem.

    Viszont ha te így szektorszinten mentetted a partícióidat, azok nem tölthetők rá egy SSD-re? Nem értek hozzá, ne kövezzetek meg,ha butaságot kérdezek,de az én logikám szerint ha az SSD-re úgy másolod fel a dolgokat, hogy az OEM partíciót is létrehozod rajta, akkor elméletileg mennie kellene továbbra is az OKR-nek SSD-vel is. Vagy rosszul gondolom?

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák