Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crixtm

    tag

    válasz arktos #5323 üzenetére

    Én várnék még az update-tel. De sajnos visszaállni, már nem tudok, mert nekem nagyon bejött az nyalóka.
    A kameracsere :Y :C :C
    Arról nem láttál videót, hogy valaki megoldotta a vezeték nélküli töltést?
    Nekem az "nagyon" kéne

  • Gloob

    addikt

    válasz arktos #5323 üzenetére

    Sziasztok
    Én a Baralajbi féle ROM-ok után, amikor a CM11 már tényleg jó állapotban volt, akkor tértem át a CM vonalra. Annak ellenére, hogy többször elmondtam már itt is, hogy nem volt a szívem csücske a CM. Sajnos az előző telefonjaimon nem nyerte el a szívemet. Viszont a Lenovo esetében megfogott, és leragadtam nála. Már jöttek a CM12.1-es verziók is, de még nem tettem fel az elsőket. Ha emlékeim nem csalnak, akkor az első amit kipróbáltam belőle, az a 6-os volt. Azóta viszont csak az van fent, és komolyan mondom, soha nem volt vele nagyobb problémám. Volt egykét progi ami néha hülyült, azt vagy elviseltem, vagy cseréltem másra. Inkább az utóbbi! Használtam mostanában kb 1 hónapig duál SIM-el is, és ott sem volt vele gondom. Persze ez egyéni dolog, nagyban függ a használt programoktól is, és a használat módjától is. Nekem így már majdnem tökéletes. Most ismét csak 1 SIM-es használat van, átmentem a UPC Mobilhoz, számhordozással. Nekik korlátlan net-jük van.
    Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy van-e valaki aki kapcsolatban áll a TS csapattal. Bővíthetnék az APN listájukat, berakhatnák a UPC APN beállításokat is, hogy ne kelljen kézzel állítgatni. Ha esetleg valaki szólna nekik azt megköszönném, de gondolom nem lennék egyedül. Hallottam olyan esetet, hogy valaki nem tudta beállítani egy Lenovo telefonra, nem biztos, hogy pont a K910 volt az, a mobilnetet. Ezt az esetet pontosan aUPC-nél mesélte az ügyintéző, amikor megtudta, hogy Lenovo telefonon akarom majd használni. Sajnos az UPC honlapján sincsen erre a telefonra specifikus beállítás. No azért megoldható természetesen.

    Samsung Galaxy A52S

Új hozzászólás Aktív témák