Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferenczi Áko

    addikt

    válasz atike #32 üzenetére

    Megelőztél stilo 18 :) Akkor ezt be is rakhatod az én személyes véleményemhez :)

    Mivel sokan kérdezték az akksiidőt, elárulom, nálam 6 óra körül szokott lenni.. A Mate 7-et akkor itt és most kiegészítem a személyes tapasztalatom szerint:

    Ahoz képes, hogy 6 collos, abszolút kezelhető, nem kell a méretétől megilyedni. Nyilván ekkora képernyőn élvezet a médiafogyasztás.

    Nekem negatívum, és nem tudtam megszokni, hogy nincsen menü, csak főképernyők.. Ez a Lenovonál is így
    van egyébként. Ízlések és pofonok. Egy Nova launcher megoldotta a fanyalgásomat..

    Amit kiemelnék a Lenovoval szemben előnyt, hogy akinek nem lenne elég az Vibe z2 pro beépített 32 gb-os tárhelye, annak jó hír, hogy a Mate 7 micro sd-vel bővíthető. Nekem így most 48 gb tárhelyem van.

    A másik jó dolog az ujjlenyomatolvasó. Ez nekem azért nagy plusz, mert a G2-n megszoktam, hogy hátul vannak gombok, amikkel fel tudom oldani. Itt is működik, csak ujjlenyomat olvasással. Összesen 5 ujjat lehet felvenni, én 2 kezem mutatóujjait programoztam be vele..

    Szelfi fotózásnál itt is van olyan feature, hogy ha kevés a fény, akkor a telefon kijelzője az exponálás pillanatában kifehéredik. De a kép minősége elmarad a Lenovotól..

    Mindkettő telefon nagyon melegedett tesztelés közözben, de ez nem csoda, hiszen a levegő is kb 35-36 fokos volt..

    Jelenleg még nincsen Lolliopop a Mate 7-re, de a jelenlegi rendszerrel tökéletesen működik, bugok nincsenek.

    Összességében egy abszolút jól működő telefon, azt kaptam amiért fizettem: egy kurva gyors telefont, pazar kamerával és fasza üzemidővel .. (és ez szerintem a Lenovorol is elmondható, bár ott a frissítéssel kiszedtek egyeseknek fontos funkciókat)

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Új hozzászólás Aktív témák