Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozsoooooo

    tag

    válasz Blizzardking #8013 üzenetére

    Szeva!

    Engem is érdekelt a téma továbbra is, annyira nem zavart ugyan, mint téged, de azért viszketett egy kicsit.
    Na, felraktam a supersu 2.78 stable-et TWRP-ből. Innen töltöttem le, értelem szerűen a

    "TWRP / FlashFire installable ZIP :
    https://s3-us-west-2.amazonaws.com/s...1609011115.zip"

    résznél. TWRP-ből install-lal nyilván.

    Ami téged érdekel , hogy összeveszik-e a gyárival, hogy boxolnak, ki kezelje az appoknak adandó root jogokat. A CM-es fiúk megírták nyilván rendesen, a fejlesztői beállításoknál a root jogok kezelése disabled lett: [kép]

    MIkor indítottam egy root jogot kérő appot, pl Titanium Backup, aminek már korábban adtam jogot a CM13-as root jog kezelővel, újra kérte a jogot immáron a SuperSU-tól.

    Még SuperSU flashelés előtt megnéztem, hogy igen, a gyári kirakja a # jelet mikor elindítottam a Titanium Backupot, flashelés után, mikor már a SuperSU-tól kérte a jogot, és kapta meg, már nem jelent meg a # jel.
    Persze a flash előtt csináltam TWRP backup-ot, hátha bootloop lesz, az ördög nem alszik.

    Viszont még valami zavar. Nálad is így van-e? Hiába állítom az USB kapcsolat módját MTP-re (Fejlesztői beállítások ->USB beállítás kiválasztása -> MTP) , minden USB csatlakoztatáskor "Töltődik"-en van. A Lenovo weather engem is érdekel ha jutsz valamire!

    Üdv,

    [ Szerkesztve ]

    Zsozso

Új hozzászólás Aktív témák