Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheGerike

    tag

    Ahoj!

    1 hét használat után írok, csak jelzem.
    Előzmény: iPhone 6, Nokia 730, Lg G3, Meizu M1 Note, HTC One M7....szóval sok minden. :DDD

    Pozitívumok:
    - mérettől féltem, de a kijelző kompenzál! Gyönyörű! i6 színei jobban vannak kalibrálva, de ennyi.
    - egyáltalán nem csúszós, max a méret miatt akrobatázol úgy, h kieshet a kezedből
    - gyors! G3 hasonló hardverrel, de kevesebb rammal sokkal többet döcögött. Sokkal.
    - melegedés??! ugyanmár...ez max langyos! G3, M7 na az tudott forró lenni!
    - gyári kijelző fólia remek
    - a sok szoftveres biz-basz (kitkat alatt mégtöbb), amit más gyártónál nem találsz!
    pl: + feloldás: nem elég csak úgy megpöckölni, elhúzni ujjadat a feloldáshoz, hanem a lakaton kell tartani egy darabig, h megjelenjenek a műveletek ( less is more téma pl) => zsebben feloldás így kizárva :K
    + komplett UI kicsinyítés
    + print screen méretezési lehetősége

    Negatívum:
    - szar helyen van a hangerő gomb, túl magasan és bal oldalon, kényelmetlen elérni
    - akkumulátor: folyamatos 4G, két kártya, frissítések óránként, GPS on, Wifi on...max 4 és fél órás kijelző időt érek el, naponta tölteni kell. (jobb mint a G3, de rosszabb mint az i6)
    - a gyári launcher => azonnal cseréltem Novára ( itt pl működik az értesítési sáv azonnali legörgetése, egy pöccre )
    - szoftver "frissítés" ( a legnagyobb negatívum ) => nem nevezném frissítésnek azt, mikor funkciók tűnek el, ráadásul olyanok, melyek kiemelték a mezőnyből! ( kikapcsolt képernyő mozdulatok pl.) Illetve lassabb is lett. Antutu kitkat: 43846 Lollipop: 38070....nekem ez nem frissítés, csak "dobjuk már fel az új rendszert, mert le vagyunk maradva!"

    Észrevételek:
    - értesítési led nekem nem negatívum. Még sosem maradtam le semmi fontosról, mert nem villogott a telón színes led.... :U
    - kamera: szokni kell! nem egy point-and-shoot...tud jó képeket is csinálni, meg rosszat is. Tény, hogy lassabb kevés fényben. Én pl gyereket fotózom bent a lakásban, és ott az asszony i5S-e sokkal jobb!
    - Apple Earpod fülessel tökéletes a hangzása. Mondjuk én csak kipróbáltam Soundclouddal, de jobb mint a Lenovo laptopom ugyanezekkel.
    - hangszóró hangos mint a disznó, de nem szól szépen, de csengőhangnak az utóbbi minek is?? Nem erről nézel végig egy Gyűrűk urát, ha meg igen, akkor fülessel.
    - rezgés erősség állítás billentyűzetnél benne van, hívásnál nincsen

    Összegezve:
    Ajánlott! :K
    Szvsz ennyi pénzért, hivatalos forrásból jelenleg a legkiegyensúlyozottabb phablet a piacon!
    Nehéz jobb ajánlatot találni.

    *---- There are no porblems, only solutions. ----*

Új hozzászólás Aktív témák