Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cocane

    csendes tag

    Nagyon köszönöm a hozzászólásokat valmint a példavidókat, amelyek arról győznek meg, hogy jó készülék irányában tájékozódóm. Talán jogos a felvetés, hogy aki fényképezni akar, az vegyen rá céleszközt. Szerintem viszont az egy újabb kütyü, ami pénzbe kerül (jobb minőség itt is többe fáj), továbbá külön kell cipelni (általában minél jobb minőség annál nagyobb és nehezebb). A telefonját az ember ritkán hagyja otthon, az mindig kéznél van. Kedves nejem a fényképezőgépét rendszeresen a dobozában felejti, legalább nem porosodik. Ha fotós helyzet van, akkor a telót csak elő kell rántani és lőni (még tölteni sem kell :) ). Persze nem mindegy milyen a minőség, de nyilván nem várok DSLR közeli eredményt. A jelenlegi telóm (Samu S5) fotós és videós képességeivel – ideális fényviszonyok között – nagyon meg vagyok elégedve (máskor meg minek fotózni, nem de ... :D ). Az S5 és a Z2 Pro Isocell-es rokonságáról már hallottam, de neten keringő egyes videós produktumok elbizonytalanítottak. Ugyanakkor az S5 beszerzése óta (előtte az első S-t használtam évekig) erősödik bennem az érzés, hogy egy megfelelő méretű telefon simán ki tud váltani (az én felhasználói szokásaimat figyelembe véve) egy tabletet. Az én tabom - bár jó kis cucc - egyre inkább elfekvő készletként funkcionál. Korábban sokat használtam, de mostanában már nem is nagyon veszem elő. Én a 6”-os nagyságot telefonként (biztos fura, de nálam ez a legkevésbé használt funkció) el tudom fogadni, még hordozható (mindig nálam lehet), viszont már tartalomfogyasztásra is alkalmas, így meg is szabadulhatnék egy felesleges készüléktől. Lenne fotómasina, telefon és tablet egyben. A Dual SIM a folyamatos netes kiszolgálást tenné lehetővé. Természetesen kompromisszumot kell kötni, ami nálam az SD-s bővíthetőség hiánya miatt már is fájó, de nem katasztrofális. A MM-ban próbáltam ma szemügyre venni a"kicsikét", de valami kifáraszthatta a mintapéldányt, mert nem volt nekem hajlandó életre kelni, így csak a külsejével tudtam kicsit ismerkedni. Eddig bejövős!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák