Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz zermi #1255 üzenetére

    Köszi az infót :R látom nagyon le vagyok maradva ezen a területen :B

    Ha jobban belegondolok, akkor a használt szoftverek kézre állósága, használati kényelmessége igen döntő befolyással bír. Eddig ezek szerint szerencsém volt és a telóval kapott alap szoftverek pont meg is feleltek számomra. Ennél a Lenovo-nál pedig kiütköznek a jól megszokott dolgok hiánya az alapszoftvereknél

    Egyéb iránt megoldottam talán véglegesen a telefonok közötti költözéses problémákat, így az sms-ek is visszakerültek a telefonra. Megvettem a MyBackupPro progit, amivel minden szirszart át lehet pakolni egyik telefonról a másikra (Titanium Backup-ot vettem meg először, de az semmit sem hajlandó csinálni root nélkül, így vissza is kértem az árát)

    A MyBackupPro és AirDroid kettőssel szerintem simán megoldható minden, amire jelenleg szükségem van/lehet mentegetés, pakolgatás ügyben

    A linkelt mp3-al nem nézte meg valaki mit művel a telefonja, ha beállítja csengőhangnak? Kiválasztásánál szépen játssza, de elmentést követően bejövő hívásnál már csak érdekes prüntyögéssel jelez az mp3 lejátszása helyett. Megnézem majd visszabutítva 128 kbps-re, hátha méretbeli gondjai vannak, mert nem kicsi a fájl. Bár a Razr simán megette, szóval nem tudom miért kínlódik vele :F

    Ma reggel - a gyári visszaállítást követően - szépen ébresztett kikapcsolt állapotból a megfelelő időben. Mivel a visszaállítást követően nem tudtam komolyabban foglalkozni a telóval nem kapcsoltam ki a bekapcsoláskori hangjelzést, így már arra felébredtem, emiatt szépen végig tudtam nézni a képernyőműveleteket az ébresztésig.
    Szépen tette a dolgát, ahogy azt elvárja az ember

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák