Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabilaci82

    újonc

    Üdvözlet mindenkinek!
    Elsö sorban köszönet és gratula a munkàtokhoz.
    Egy problémàba ütköztem. Kb 2 éve hasznàlom az A820at,nagyon jò kis gépnek tartom,egy dolog miatt füstölt az agyam sürün,az pedig a memòria hiàny,ez gondolom nem is meglepö.Sokat törtem a fejem,lehet e rà megoldàs,aztàn ràtalàltam erre a fòrumra.Mindenekelött tudni kell azt,hogy valamiféle gyàri rommal jött hozzàm a telefon,ami egyszer össze omlott (lefagyott egy Morecast nevü app telepitése utàn,nyomtam egy kis idö utàn rebootot,onnan kezdve csak fekete kijelzö,alul irt valami went in meta mode szöveget alul), és egy szerviz telepitett rà rendszert. Késöbb csatolok képet a verziòròl. Még az a rom hasznàlata közben vettem a bàtorsàgot, és megcsinàltam a particionàlást. Minden sikerült elsöre, mint a mesében. Egy hiba maradt,mégpedig az,hogy az a rom valamiért nem engedett több programot futni egy idöben,pl zene szòlt,jött sms,vàlaszolàs közben kiütötte a lejàtszòt. Gondolom a kevés memòria okozta. Ezutàn ismét felbàtorodtam(vagy inkàbb felhàborodtam) és telepitettem CP5.3 V1et. Ez is sikerült elsöre, mondhatni visszakaptam a telefont,amit vettem,söt. Repül. Egy hiba van,tudomàsul veszi,hogy àt van particionàlva a gép,viszont hiàba teszem be a void.fstab fàjlt,nem teljes a siker. A file kezelö nem làtja csak a külsö sd-t,viszont az ES-File explorer valamit làt,de nem tud vele mit kezdeni,a programok is elöszeretettel hasznàlnànk az a 14 megàt,ami persze tele van tömve,vagy nem is létezik,ki tudja...Pl screenshotot sem birok késziteni,azt irja,hogy nem sikerült menteni mert lehet hogy a tàrolò hasznàlatban van
    Hamarosan csatolok képeket is,csak kerüljek wifi közelbe,hàtha az segit valamit Nektek.
    Szép napot

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák