Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forumpista

    tag

    válasz Noukoum #174 üzenetére

    Figyelj, hadd kérdezzek már tőled néhány dolgot, mert láthatóan állandóan terelsz és kibújsz a válaszadás alól.
    1, alkalmas-e az autopilot megnevezés az emberek megtévesztésére ha az amúgy nem képes az autopilot funkcióra? Egyértelmű Igen/Nem választ szeretnék, nem valami lyukbeszélést a hasamban. Ha szerinted az autopilotra nem képes autopilot elnevezés nem megtévesztő, akkor tovább már nem is érdemes mennünk. Ha a válaszod mégis igen, akkor:

    2, miért hívja a Tesla autopilotnak azt a funkcióját ami nem képes autopilotra, ami ilyetén csak arra jó hogy megtévessze az embereket?
    3, Te miért próbálod megmagyarázni, hogy semmi baj az autopilot elnevezéssel egy autopilotra nem képes rendszernél?
    4, Ha ez így rendben van, akkor miért magyarázkodik a Tesla már az első sorban az autopilot leírásában (a te linkedből másoltam):
    "Autopilot is an advanced driver assistance system"...
    5, ha a rendszer egy driver assistance system akkor miért nem hívja annak?

    Mindenesetre én rendkívül örülük hogy más gyártók nem veszik át a Tesla megnevezéseit, mert akkor a szép új jövő így nézne ki:
    vettél egy televíziót a boltban, majd amikor bekapcsolod csak hang lenne rajta. A kézikönyv első oldalán pedig ott szerepelne, hogy ez a televízió csak egy fejlett hangátvívő eszköz (aka rádió).
    Vennél egy háztartási robotgépet, majd otthon bekapcsolva rádöbbennél, hogy a robotgép csak akkor müködik automatán ha folyamatosan kurblizol. A kézikönyvben a leírás: a robotgép csak egy fejlett kézi keverő.
    A vevő pedig magára vessen, miért nem olvasta el a vásárlás előtt a kézikönyvet.

Új hozzászólás Aktív témák