Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz 7Heads Drago #183 üzenetére

    1 Ha olvastad azt, amire válaszoltál, akkor miért kérdezed? :U Persze tudom, nem olvastad.

    2. "tegyük fel holnaptól amcsi imádó leszek én is." Miért én amcsi imádó vagyok? :U Ha ez jött le abból, amit írtam, akkor semmit sem értettél belőle, vagy csak trollkoldsz.

    3. " Észak Koreában még nagyobb a diktatúra, de mivel nem ott élek, nem érdekel. " Strucc politikának nagyon jó. A Földön élsz, vagy a Marson? Ha kilőnek egy két atomrakétát az téged is érint vagy közvetlenül, vagy közvetve.

    4. "Még jobb Bahreinben." :DD "De gondolom Svájc is előrébb van, mint az Usa." Példa volt az USA és mivel abban is benne volt, amire válaszoltam. Ez is trollkodás volt ezért.

    5. "Huha és most akkor mi is van? Tudják, hogy mit eszek, iszok, nézzek?" A big datáról és a big data elemzésről gondolom még nem hallottál. Művelődj egy kicsit, mielőtt hülyeségeket írsz.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • Rolie Polie

    junior tag

    válasz 7Heads Drago #183 üzenetére

    +1

    Egy kicsit nagyobb kitekintés nem ártana egyeseknek.
    Az USA az angoloktól Lopta a technológiát pld az acélgyártásét vagy a textil iparét a maga idejében óriási védővámokat kivedve a többi termékre. Előtte viszont anglia Lopta a Flandriából magának a technológiát.

    Meg különben is:
    "Vagy ha az amerikaiaknak elvi, stratégiai ellenérzéseik vannak a kínai tech multik és az állam együttműködésével kapcsolatosan, akkor nem kellett volna évtizedek óta sülve-főve együttműködni velük. Márpedig a két gazdaság úgy össze van keveredve, mint a kávé és a tej. Kilóg a lóláb, hogy a nemzetbiztonsági szál pont akkor vált hivatkozási alappá, amikor a kínaiak kezdik megszerezni a technológiai fölényt.
    A két gazdaságot ma már szinte lehetetlen leválasztani egymásról."

    [ Szerkesztve ]

    Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

Új hozzászólás Aktív témák