Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Kékes525 #179 üzenetére

    1. Ennek mi a jelentősége? És te ezt mint egyén az államban hogy befolyásolod?
    2. Na és hol? És ez tégedet miben befolyásol? Tegyük fel holnaptól amcsi imádó leszek én is. És mi lesz nekem abban a jó? Észak Koreában még nagyobb a diktatúra, de mivel nem ott élek, nem érdekel. Ha megnyomják a gombot és kilőnek egy rakétát, azzal se tudok mit kezdeni. Az ő döntésük lesz, nekem meg az a döntésem, hogy addig boldogan éljek és ne a félelemre meg a szorongásokra koncentráljak.
    3. Azt gondold el, hogy én nem költöznék sehova se. És ha jobb az élet színvonal az amcsiknál akkor mi van? Még jobb Bahreinben. Akkor már miért nem azt imádod? De gondolom Svájc is előrébb van, mint az Usa. És nem csak élet színvonalban, hanem a demokráciában is. Ha ennyire oda vagy az amcsikért kár ebben a kis országban köpködve élni és dolgozni. Nekem tökéletesen megfelel magyarnak lenni kínai teloval, koreai tv-vel.
    4. adataidat kínai szervereken tárolják e vagy sem, Nem mindegy, hogy kínai titkosszolgálat hozzáférhet e az adataidhoz e vagy sem,
    Huha és most akkor mi is van? Tudják, hogy mit eszek, iszok, nézzek? És mitől félsz-féltek? Esetleg beleraknak valamit az ételbe? Vagy milyen adatod van ami ennyire titkos, hogy nem tudhatják? Bombát építesz a garázsban? Vagy csak fóbia az egész...

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák