Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vassili_Zait

    senior tag

    Én a 3. negyedéves adatokat várom... most látom az ismerős körömben, hogy brutálisan sok WP-telót vesznek, és már 2-3 droidhuszár haverom is váltott, egyik sem tervezi a visszaváltást... legnépszerűbb a 620, 720, de sok olyan is van aki most vesz használtan lumia 800-ast... szerintem az is egy rejtett növekedési lehetőség, hogy a kispénzű emberek kipróbálják a régebbi csúcs wp-telefonokat, most hogy elérhető árban vannak. Megismerik a rendszert, és ott lesz a tudatukban, hogy van másik út is a zetebéld meg a használt Iphone 3g helyett... egyszóval rengeteg lumiát látok... a MS malmok lassan őrölnek, de szerintem arra a szintre már eljutott a rendszer ami egy átlagfelhasználót kielégít, sőt lenyűgöz... gondolok itt olyan dolgokra, hogy ha netet kell osztani wp telóvel 10 mp alatt már csatlakoztattad is a gépedet, androiddal meg örülhetsz ha egyáltalán megtalálta a telefon a 3g hálózatot...arról ne is beszéljünk hogy utána nem látja, nem oszt netet... (itt most nem a galax s4 és HTC one szintű telefonokról van szó, hanem a lumia 800, 520, 620 árkategóriás droidokról...) vagy például a share point kiváló működése... Nem akarom fényezni a nokiát, mert nincs rá szüksége, de szerintem jó úton halad!

    Én idáig 1 embert beszéltem rá WP--re váltásra, utána f.stam hogy mikor vágja a fejemhez, hogy így sz@r meg úgy f.s... de ehelyett elégedett volt nagyon.

  • Vassili_Zait

    senior tag

    válasz Quasi_modo #108 üzenetére

    Jaja, az lehet, mert nekem nem csak egy 2200 fős cégből vannak ismerőseim, hanem sok más helyről is :DD

    De értem amit mondasz! Amúgy az utcán is egyre több lumiát látni, nem lenne baj egy 3-4 pólusú mobilpiac, ahol mondjuk nem csak samsungot vesz az átlagember, hanem más gyártó is labdába tud rúgni... A legtöbb ember már utána sem néz mit vesz, mire lenne szüksége.. Csak bemegy és vesz egy samsungot, galaxyt... Vagy egy iphone-t... Ezzel le van tudva a vásárlás... Igaz hogy a felét sem tudja, kihsználni a tudásának... És egy sokkal olcsóbb készülék is megtenné...

Új hozzászólás Aktív témák