Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zorrokalap

    tag

    válasz Joshi #22 üzenetére

    Vagy epp pont azt mondja amit hallani szertnel, mert 3 nap teszteles engem nem gyozne meg :)

    Egyeb: Supersampling 150% folott kezdodik alatta nem latni kb semmi elterest viszont ott mar a 970em eppen kezd megdogleni a legtobb gameben(200% lenne az igazi). Kabel, izzadas igaz. A 3D elmenyt meg sem emliti El nano ami utan pl. en nem mennek vissza monitoron iRacingelni, mert tenyleg olyan mintha ott ulnel a versenyautoban + ez a lenyeg ez az amit mas nem tud. Fejfajas igaz viszont ha megvan a 90fps hozza lehet szokni kb. 2 het(addig szopas ez igaz). Van meg egy rejtett bug, eleg fako alabol a cucc nvidian, de van egy trukk amivel ez javithato(full dynamic ranget be kell allitani).

    Tudom mar sokadszor irom le de ilyen ez a keresztes haboru :) viszont nem vagyok teljesen mellette van hova fejlodni, reteg cucc es mocsok draga de olyasmit ad amit mas nem, nekem megerte(nem magyar fizubol persze).

  • zorrokalap

    tag

    válasz Márton #48 üzenetére

    Ehun-e: https://forums.oculus.com/community/discussion/46456/tip-to-improve-rift-image-quality-if-you-have-nvidia
    En kozel egy evig hasznaltam fako uzemmodban... :D Nem is ertem a oculus software vagy az nvidia miert nem csinal ezzel valamit.

  • zorrokalap

    tag

    válasz Joshi #56 üzenetére

    Te latod bele azt amit bele akarsz latni nem o mondja amit hallani akarsz... na mind1 :)
    Nem nyert mert van 4K@60 es FHD@144hz-es monitorom is.

    @El nano En iRacingel es Assetto Corsaval tolom, nekem annyira bejott hogy azert vetem G29-et. Egyik monitorral se vagyok gyorsabb. En is azt hittem hogy nem latok rendesen nehany kanyart a Riften, de aztan ugyanugy nem lattam a 4K monitoron se. (150% supersampling, minimum graf 90fps).

    Egyebkent nekem a legdurvabb a The Vanishing of Ethan Carter volt azon edzettem ket hetig(elso nap 10perc masodik 15 stb.) utana semmi sem hatott meg, de ez a VR-rel jar csak "edzessel" lehet atlendulni rajta. Plusz elsore nagyon rosszul voltam, orakig kerulgetett a roka, korabban nem eltem at ilyet igaz nem sokat "hajoztam". En ezert tartom kevesnek a 3 napot ha mar megvetted. Sajnos zsakbamacsek a HMD mert nem lehet szerezni 2+ hetre tesztelni sehonnan es egyebkent el tudom kepzelni hogy valaki kevesbe birja mint en es soha nem szokja meg, akkor viszont kidobott penz(de ez nem a HMD hibaja).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák