Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz zorrokalap #47 üzenetére

    dynamic ranget hol? nvidia panel? oculus tray?

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

  • Joshi

    titán

    válasz zorrokalap #47 üzenetére

    "Vagy epp pont azt mondja amit hallani szertnel, mert 3 nap teszteles engem nem gyozne meg "
    Nem hinném miért tenné? Ha valami elsőre nem jó akkor az nem lesz jobb később se. Egyébként is pont azokat emelik ki negatívumként ami miatt sokaknak nem felel meg a vr. Ha láttad a Project Carst teljes pompájában 4k felbontáson, akkor megértenéd. Valószínű hogy vr élmény se volt annyira jó neki, mert akkor az kompenzálta volna az egyéb hiányosságokat. Ha pedig szarul érezte magát játék közben, akkor miért kínozza magát?

    Játékokból én minőségre ilyesmikre gondolok: Star Citizen, Crysis széria vagy valami valós háborús mint pl Call of Duty WWII stb.

  • kiskuplung

    őstag

    válasz zorrokalap #47 üzenetére

    Én azt nem értem, hogy ha előtte hetekig, tényleg hetekig írjuk, hogy ne, az Istenért, NE autószimulátorral kezdje az ismerkedést, mert rosszul lesz.Ezek után megveszi Touch nélkül, beugrik a pCARSba, aminél gyomorforgatóbbat nem is tudok elképzelni első VR élménynek, és azonnal eladja. Ennek mi az értelme? :F

    Több hónapnyi aktív VRozás után is van még olyan anyag ami tényleg feladja a leckét. Ezeket én elkönyveltem használhatatlannak, mint amilyen az AdR1ft.
    De ha fokozatosan szoktatja magát hozzá az ember, akkor egyrészt nem lesz baja se, másrészt az "úristen-benne-vagyok" élmény miatt nem is veszi észre 1 perc után, az ilyen "hibákat", hogy ha akar, akkor kilát az orra mellett (ami gondolom szellőzés miatt van így).

    Amúgy tényleg olyan érzés, mint egy keresztes hadjárat :D
    Ezek első generációs termékek. Ha a hozzám hasonló early bird-ök nem teszik lehetővé, akkor a fenti károgóknak sem jut majd olcsóbb, kényelmesebb, szebb képet adó VR felszerelés. Mert hogy van hova fejlődni, ez nem is kérdés.
    De már jelenlegi állapotában is, mióta megvan a Rift, egyetlen "flat-screen" anyagot sem indítok már el, mert nem elég intenzív.

    Én mindenkinek javaslom, hogy kérdezzen a VR topikban, és akkor nem születnek olyan kommentek, amikben már megint videók alapján fikáznak valamit.
    Huzamosabb teszt nélkül nem nagyon lehet véleményt formálni erről, hiszen ez tényleg olyan dolog, amit mindenkinek magának kell megtapasztalni. Én sem tettem, hanem elmentem egy céghez, ahol lehetett tesztelni 3 órán át. És szépen, fokozatosan vittek bele. Autószimulátor szóba se jöhetett, a legdurvább a hullámvasút volt a végén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák