Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zorrokalap

    tag

    válasz Joshi #22 üzenetére

    Vagy epp pont azt mondja amit hallani szertnel, mert 3 nap teszteles engem nem gyozne meg :)

    Egyeb: Supersampling 150% folott kezdodik alatta nem latni kb semmi elterest viszont ott mar a 970em eppen kezd megdogleni a legtobb gameben(200% lenne az igazi). Kabel, izzadas igaz. A 3D elmenyt meg sem emliti El nano ami utan pl. en nem mennek vissza monitoron iRacingelni, mert tenyleg olyan mintha ott ulnel a versenyautoban + ez a lenyeg ez az amit mas nem tud. Fejfajas igaz viszont ha megvan a 90fps hozza lehet szokni kb. 2 het(addig szopas ez igaz). Van meg egy rejtett bug, eleg fako alabol a cucc nvidian, de van egy trukk amivel ez javithato(full dynamic ranget be kell allitani).

    Tudom mar sokadszor irom le de ilyen ez a keresztes haboru :) viszont nem vagyok teljesen mellette van hova fejlodni, reteg cucc es mocsok draga de olyasmit ad amit mas nem, nekem megerte(nem magyar fizubol persze).

  • -=RelakS=-

    veterán

    válasz Joshi #56 üzenetére

    "Ha valami elsőre nem jó akkor az nem lesz jobb később se."
    Ez azért ennyire nem igaz. Mikor 97-ben megkaptam az első gépemet, és játszottam a Wolfensteinnel, tisztára rosszul lettem 1 óra játék után. Ma már az öröklétig, meg még egy napig tudnék játszani ugyanolyan játékokkal.

    Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

  • zorrokalap

    tag

    válasz Joshi #56 üzenetére

    Te latod bele azt amit bele akarsz latni nem o mondja amit hallani akarsz... na mind1 :)
    Nem nyert mert van 4K@60 es FHD@144hz-es monitorom is.

    @El nano En iRacingel es Assetto Corsaval tolom, nekem annyira bejott hogy azert vetem G29-et. Egyik monitorral se vagyok gyorsabb. En is azt hittem hogy nem latok rendesen nehany kanyart a Riften, de aztan ugyanugy nem lattam a 4K monitoron se. (150% supersampling, minimum graf 90fps).

    Egyebkent nekem a legdurvabb a The Vanishing of Ethan Carter volt azon edzettem ket hetig(elso nap 10perc masodik 15 stb.) utana semmi sem hatott meg, de ez a VR-rel jar csak "edzessel" lehet atlendulni rajta. Plusz elsore nagyon rosszul voltam, orakig kerulgetett a roka, korabban nem eltem at ilyet igaz nem sokat "hajoztam". En ezert tartom kevesnek a 3 napot ha mar megvetted. Sajnos zsakbamacsek a HMD mert nem lehet szerezni 2+ hetre tesztelni sehonnan es egyebkent el tudom kepzelni hogy valaki kevesbe birja mint en es soha nem szokja meg, akkor viszont kidobott penz(de ez nem a HMD hibaja).

    [ Szerkesztve ]

  • #96349952

    törölt tag

    válasz Joshi #67 üzenetére

    Pontosan így volt. Ráadásul minél hamarabb túl akartam adni rajta, mert minél tovább van nálam, annál kevesebbet tudok kérni érte, így annál többet bukok. Én meggyőződtem arról, hogy ez (szerintem!!! :D) még gyerekcipős technológia és várni kell x évet arra, hogy valóban profi legyen a cucc, erre volt jó ez a röpke Rift-kalandom.

  • #54625216

    törölt tag

    válasz Joshi #69 üzenetére

    Jaj hagyjuk már ezt a "fanok" dumát.
    Minden VR cikknél megjelennek mindig ugyanazok és előadják ugyanazt a mantrát már lassan 2 éve: majd ha 8K, wireless, 10ezer alatt lesz az ára, nagyobb lesz a szoftverkínálat, mint PS-re és xboxra együttvéve, de inkább akkor sem, mert hányingert kelt, amúgyis ki fog halni, mint a 3D TV.
    Közben meg vannak, akik lassan egy éve használják napi szinten mindenféle rosszullét nélkül és el tudnak tekinteni a technológia hiányosságaitól, mert pótolja az az egyedülálló élmény, amit jelenleg semmilyen más média nem tud nyújtani. És hiába próbálnak értelmes érvekkel reagálni a nyavajgásokra, mert őket már "hozzáértő" körökben elkönyvelték fanoknak, tehát a tapasztalataik ignorálhatóak.

    Ugyanez a süketek párpeszédje zajlott éveken keresztül a tabletekkel is, hogy értelmetlen marketing termék, drága, a laptopom gyorsabb, nem lehet rajta tíz ujjal gépelni, hú de kevés a ram benne, meg egyébként is múló divathullám, mert az egészet csak az apple találta ki, hogy lehúzza az apple bírkákat. És hiába magyaráztad, hogy a csajodnak, anyukádnak tökéletes, miközben nem kell főállású rendszergazdának lenned mellette, stb. stb., mert ha nem fikáztad, akkor onnantól "fan" lettél, akinek nem lehetnek racionális érvei.

Új hozzászólás Aktív témák